V mestkej časti Košice-Krásna v reštaurácií Rubín sa s úspechom staráme o nevšedné gastronomické zážitky spolu s kolektívom kuchárov a obsluhujúcim personálom v rodinnom prostredí. Od roku 2007 si tento priestor našiel svoju stálu klientelu aj kvôli výbornému pomeru cena/kvalita.
Keďže sem s radosťou chodia čoraz viac hosti, je lepšie nepodceniť prípravu a rezervovať si dátum pre vašu svadbu, stužkovu, krstiny a inú rodinnú oslavu vopred. To sa dá priamo z webovej stránky alej aj na telefónnom čísle alebo emailom.
Štýlový priestor je ladený do príjemných farieb. Reštauračná časť sa nachádza hneď pri vstuper do objektu. Disponuje kapacitou do 60 osôb. Nespočetné množstvo zrealizovaných akcií nám potvrdilo skúsenosť, že tento priestor je ideálny pre menšie svadby, rodinné oslavy, krstiny, 1. sv. prijímania a mnoho ďalších akcií. Presvetlenný priestor reštaurácie vytvorí dokonalý prvý dojem.

Obsluhujeme v bielych rukavičkách. Jedálny lístok je jednoducho rafinovaný, inšpirovaný medzinárodnou kuchyňou, ale nechýba ani pravá, domáca kuchyňa z tradičných receptov, avšak v modernom prevedení. Kuchyňa je postavená na poctivej ručnej práci a hlavne na kvalitných a regionálnych surovinách. Využívame lokálnych dodávateľov na mäso, vajcia a mlieko.

NEČAKAJTE KÝM BUDE
NESKORO!