Vintage je už pekných pár rokov vo svete módy veľkým hitom. Páry, ktoré sa rozhodnú pre vintage svadbu, chcú zachytiť atmosféru skutočnej romantiky. Slúži ako alternatíva pre tých, ktorí obľubujú staré štýly, ale dávajú prednosť modernému poňatiu. Ak milujete rafinovaný nádych romantiky, nevšednosť, výrazné zdobenie na jednoduchých tvaroch, tak presne tieto stoličky  urobia z vašej svadby rozprávku.


Západný trend a romantické americké filmy vždy diktovali skôr okrúhle stoly. Naša slovenská tradícia je zase skôr o rovných stoloch. Stoly sa dajú tiež kombinovať, prípadne ich môžete uložiť do zaujímavého tvaru.


Výzdoba a tanieriky s koláčikmi, fľaše s alkoholom, darčeky pre hostí, sviečky a poháre. Toto všetko „musí“ vojsť na každý stôl. Či už na ten pre hostí alebo na váš hlavný stôl. Okrúhle stoly majú v strede „hluchý priestor“, ktorý je na všetky tieto veci ako stvorený.Ak vaše srdce ukradli rustikálne zdobené stoly a živé kvety, padajúce a ťahajúce sa kvety, množstvo svetiel a prírodných materiálov, odporúčame bohémsku svadbu.

Rozprávková zimná svadba je pre niektorých splneným snom. Na rozdiel od tradičnej letnej svadby má tá v zime niekoľko zásadných výhod.

Okrem novej farebnosti sa vo svadbách objavujú aj nové prvky výzdoby.

NEČAKAJTE KÝM BUDE
NESKORO!

Výzdobu si môžete vybrať z desiatich farieb 

 

" Láska prechádza cez žalúdok. "